Penguen Isı ve Soğutma

İstanbul / Bahçelievler

Kombi Arıza / Montaj

Penguen Isı ve Soğutma - Timur Tiken

İstanbul / Bahçelievler’ de kombi bakım, arıza ve montaj servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız ayrıca kalorifer tesisatı, su ve sıhhi tesisat alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’ da Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinde tüm semtlere servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Bosch, Baymak, Viessman, Demirdöküm, Ferroli, Alarko, Airfel ve daha pek çok marka kombinizin bakım, onarım, tamir, montaj ve servis hizmetlerini vermekteyiz. Kalorifer tesisat döşeme ve bakımı, kalorifer tamiri, havlupan tamiri, havlupan petek montajı, su ve sıhhi tesisat tamiri, musluk montajı, su tesisatı döşeme, değiştirme ve arızaları, sıcak su tesisatı tamiri, lavabo montajı ve tamiri, vana tamiri ve montajı, musluk ve su bataryası tamiri, kombi monta ve demonte işleri, kombi filtre temizliği ve reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, klozet montajı, rezervuar tamiri ve montajı, kombi ve petek temizleme, banyo tesisat tamiri ve tadilatı işlerinizde titizlikle çalışmakta ve söz verdiğimiz zamanda teslim etmekteyiz.

Taleplerinizi iletmek ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar