Topkapı Özlem Bmw Servisi

İstanbul / Zeytinburnu

Oto Tamir / Bakım

Topkapı Özlem Bmw Servisi - İsmail Filik

İstanbul / Zeytinburnu’nda oto tamiri ve tamir bakım servisi olarak 1985 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Topkapı’da bulunan şubemizde Zeytinburnu başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

BMW marka tüm araçlarınız için oto mekanik tamiri, amortisör değişimi, otomobil bakımı, yağ değişimi, oto klima tamiri ve bakımı, oto elektrik tamiri, akü tamiri ve değişimi, oto kilit tamiri, marşpiyel tamiri, marş dinamo tamiri, oto far değişimi ve far sökme, far yenileme, defransiyel tamiri, debriyaj tamiri, balata değişimi, vites kutusu tamiri, yakıt enjeksiyonu değişimi, yağ filtresi ve yağ değişimi, bilgisayarlı arıza tespiti, triger kayışı tamiri ve değişimi, fren hidrolik tamiri, benzin ve mazot filtresi değişimi, klima gaz dolumu, AKS kafası değişimi, hidrolik direksiyon tamiri, motor şanzıman tamiri, oto marş dinamosu tamiri, AKS tamiri ve motor bakımı gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler üretmekteyiz. Kaliteli malzemeler ve ince işçiliğimizle hizmet vermekte olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. İşimizi en ekonomik koşullarda ve tam zamanlı çalışmalarla gerçekleştiririz.

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar