Engin Teknik

Edirne / Uzunköprü

Kombi Arıza / Montaj

Hemen Ara

Engin Teknik - Engin Değirmenci

Edirne / Uzunköprü’de Alarko Carrier kombi yetkili servisi ve Toshiba Klima ve Toshiba Vrf Klima sistemleri yetkili servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Edirne, Kırklareli, Çanakkale Gelibolu bölgelerinin tamamına yetkili servis hizmeti vermekteyiz.

Sektörünün önde gelen markası Alarko Carrier’ın Kombi Yetkili Servisi olarak Kombilerinizde meydana gelecek tüm arıza ve bakım işlemleri için yetkili servis garantisi ile bize ulaşabilirsiniz. Alarko Carrier bünyesinde uzmanlaştırılmış, yetki belgeli servis firmamız konusunda uzman teknik personellerimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza en hızlı ve pratik çözümler sunmakta, yaşam alanlarınızda sağlıklı ısınmanız için azami hassasiyet göstermektedir. Ayrıca yetkili servis olarak kombi ve radyatör ürünlerinin satış hizmeti de Engin Teknik olarak verilmektedir.

Toshiba Klima Yetkili servisi olarak Tüm Toshiba klima ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. Ürünlerinizin Yetkili servisler tarafından kurulumunun yapılması ve kullanım öncesi bilgilendirmesi, kullanım kolaylığı sağlarken müşteri memnuniyetinin de üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır.Toshiba klima Yetkili servisi olarak ekiplerimiz tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda da müşterilerinin yanındadır. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için yetkili servis ayrıcalığı ile düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca Toshiba Vrf Klima Yetkili servis hizmetimiz ile de Vrf ürünlerinizin tüm montaj tamir ve satış sonrası yetkili teknik servis işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Servis taleplerinizi karşılamak için haftanın 7 günü kesintisiz çalışmaktayız. Bize ulaşmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan servisimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar