Teknik Asist

İstanbul / Eyüp

Kombi Arıza / Montaj

5Yorum
9.8Puan

Teknik Asist - Recep Coşkun

İstanbul Eyüp’te kombi bakım, arıza ve montaj servisi olarak faaliyet göstermekte olan Trend Teknik; Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Kâğıthane ve Şişli bölgelerinde tüm semtlere, Eyüp’te Göktürk ve Kemerburgaz semtlerine hizmet vermektedir.

Kombi bakımı ve arıza tespiti, kombi montaj, kombi sökümü, kombi filtre temizliği ve kombi temizliği hizmetleri veren firmamız ayrıca petek temizleme, kalorifer tesisatı temizleme, ilaçlı petek yıkama ve makineli petek yıkama hizmetleri vermektedir. Firmamızın tüm yeterlilik belgeleri olmakla birlikte kombi tamiri, montajı ve bakımı hizmetleri 1 yıl garantilidir. Alman patentli tam otomatik makinelerle ilaçlı olarak yapılan petek temizleme işleminde insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanılmaktadır. Alanında uzman personellerimiz titizlikle çalışmakta ve işlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmektedir. Demirdöküm, Viessman, Alarko, Arçelik, Baymak ve pek çok marka kombi servis hizmetlerimiz kapsamındadır.

Detaylı bilgi almak ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gerçekten işin erbabı kendisine teşekkür ederim ücretini sonuna kadar hak etti

Bayram güleç - 10.03.2020

9Puan

Recep Bey, tam bir esnaf. Titiz ve en kaliteli şekilde işini yaptı. Doğalgaz işi şakaya gelmez diyerek; İşin hukuki yönlerinin de farkında olarak işi bittikten sonra testlerini yaptı. Ellerine sağlık.

İbrahim Gündoğdu - 15.07.2018

10Puan

Recep Bey gerçekten işini iyi yapan ve güven veren biri. Bu site üzerinden bulduk kendisini. Fiyat olarak da ilk defa kombi tamircisine verdiğim parada gözüm kalmadı. Teşekkür ederim UstasıBurada.com, iyi ki bu siteyi kurmuşlar. Daha önce başka bir siteden hizmet almıştım, beni rezil rüsva ettiler. Ama bu site daha iyi ustalar barındırıyor. Tekrar teşekkür ederim.

Özgül Maden - 15.07.2018

10Puan

Gelen arkadaşı tesadüfen internetten buldum. Ustalığından çok memnun kaldım, eskilerin tabiriyle esnaf gibi esnaf.

Necdet Baysoy - 11.05.2018

10Puan

Gelen usta işini çok temiz ve titiz yaptı. Herkese tavsiye ederim, çok memnun kaldım. Ayrıca fiyat konusunda da gayet uygun.

Ahmet Çalışkan - 04.05.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar