Tuncay Çelenk

İstanbul / Esenler

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Tuncay Çelenk

İstanbul / Esenler’de elektrik tesisatçısı olarak çalışmakta ve her türlü elektrik arızalarınızda hızlı hizmet sunmaktayız. Ayrıca beyaz eşya tamircisi ve kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Şofben montajı, avize montajı, priz montajı, korniş montajı, şalter tamiri, priz tamiri, sensörlü lamba tamiri, otomat tamiri gibi işlerinizi güvenilir işçiliğimizle yapmaktayız. Beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı gibi beyaz eşya servis hizmetlerimizi kapınıza getirmekteyiz. Bunun yanı sıra kombi arıza ve montajı işlerinizle ilgili olarak kombi tamiri, kombi bakımı, petek temizleme, kombi reset atma, kombi filtre temizliğini yapmakta ve kombinizin ömrünün uzamasına yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak için çalışmaktayız.

Esenler, Beşiktaş, Şişli, Sarıyer bölgelerinden pazar günleri hariç haftanın 6 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar