Tuncay Çoban

İstanbul / Küçükçekmece

Oto Klima Tamir

Tuncay Çoban

Oto tamir ve bakım alanında İstanbul / Küçükçekmece’de bulunan işyerimizde faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca oto karbüratör tamiri, oto klima tamiri ve elektrikli otomobiller konusunda profesyoneliz. Tamamı profesyonel ve birçoğu ustalık belgesine sahip 11 kişilik uzman bir ekiple çalışmaktayız.

Araçlarınızda motor ile alakalı tüm birimlerin profesyonel ve kalibreli cihazlar ile arıza tespitini, yedek parça teminini, tamir ve bakımlarını yapmaktayız. Motor yağı değişimi, yakıt enjeksiyonu değişimi, yağ filtresi değişimi, dizel partikül filtresi değişimi, şanzıman yağı, karbüratör değişimi, karbüratör tamiri ve motor yenileme konusunda uzmanız. Ayrıca oto klima gaz dolumu, oto klima tamiri ihtiyaçlarınızda da uzman ekibimizle yanınızdayız. Servisimizde yapılan işçiliğin ve takılan yedek parçaların 1 yıl veya 10.000 km garantisi bulunmaktadır.

40 yıllık tecrübesiyle meşhur Karbüratörcü Mehmet Usta'mızın önderliğinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar