Turbo Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Bursa / Nilüfer

Endüstriyel Makine Bakım / Onarım

Turbo Teknik Endüstriyel Soğutma Sistemleri - Cavit Eski

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan firmamız soğutma gurupları, su soğutma (chiller), yağ soğutma, Ar-Ge için soğutma grupları, soğutma sistemleri için verimlilik çalışmaları gibi işlerde öncü bir firmadır.

Hava soğutmalı su soğutma grubu, hava soğutmalı yağ soğutma cihazı, endüstriyel soğutma gruplarının bakım ve onarımı, özel amaçlı, test ve kalibrasyon amaçlı, soğutma ve şartlandırmalı cihazların üretimi, kondenser, evaporatörlerin onarımı, su yutmuş kompresörlerin temizlenerek çalışır hale getirilmesi, isteğe bağlı kondanser ve evaporatör imalatı, ticari araç ve iş makinaları klimalarının tamir ve bakımları işlerini yapmaktayız. Ayrıca kompresör değişimi, pano kliması bakım ve tamiratı, soğutucu gaz dolumu hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Evaporatör ve Kondanser imalatında kullandığımız bakır boru çapları 3/8, 1/2, 5/8'dir. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde, projelendirme, planlama, üretim, uygulama, montaj dahil servis hizmeti verilmektedir. Uludağ Üniversitesi, Julyen Kalıp, Güven Makina, Kema Makina, Pumetsan Metal, Ballı Metal, Teknik Dizel, Bursa CNC Merkezi ve daha niceleri referanslarımız arasındadır.

Türkiye’de lider, global pazarda güvenilir ve aranan marka olmak vizyonu ile çıktığımız bu yolda 43 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar