Türk Dekorasyon

İzmir / Çiğli

Alçı / Kartonpiyer

0Yorum
10Puan

Türk Dekorasyon - Mehmet Türk

İzmir / Çiğli'de iç mimari ve dekorasyon alanında faaliyet göstermekteyiz. Ev ve ofislerin komple tadilatı üzerine müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Boya, badana, kartonpiyer yapımı, asma tavan yapımı, alçı çekme, alçı göbek yapımı, alçı sütun, alçıpan bölme duvar, alçıpan gergi tavan, alçıpan ofis bölme, salon dekorasyon, 3D Zemin Kaplama, Çatı İzolasyonu, mutfak dekorasyon, parke uygulama, laminant parke uygulama, dekoratif boya, İpek sıva ( Canlı Sıva )duvar kağıdı uygulama gibi iç mimari hizmetlerimizin yanında mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, rezervuar yapımı, granit mutfak tezgahı montajı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Su tesisatı tamiri, çeşme tamiri ve montajı, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme, sıcak su tesisatı döşeme, lavabo tamiri ve montajı, su tesisatı temizleme, batarya tamiri, WC gider açma gibi sorunlarınızda işimizi kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

Zengin ürün çeşitlerimiz ve uygun fiyatlarımızla aklınıza gelebilecek tüm iç yapı hizmetlerini sunmaktayız. Haftanın 7 günü tam zamanlı çalışmalarla memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar