Uçar Oto Servis

İstanbul / Kağıthane

Oto Tamir / Bakım

Uçar Oto Servis - Fahri Uçar

Tüm marka ve modellerde kaporta-boya25 yıllık tecrübeyle..Bir oto servise gittiniz ustanıza gözü kapalı güvenmek,vaad edilen günde aracınızı teslim almak ve bunları uygun bir fiyata yaptırmak istiyorsunuz.Hem esnaf güleryüzlülüğü hem de kurumsallık ciddiyeti bekliyorsunuz.İşte tam da doğru yerdesiniz..!


Aracınızı bize teslim ettiniz ancak gün içinde durumunu bilmek istiyorsunuz.Online görüntüleme sistemimiz sayesinde ister telefondan ister pcden her an, her yerde aracınızı görüntüleyebilirsiniz.


Kaza yaptınız hasarın kasko bedelinden karşılanmasını istiyorsunuz.Bize sadece sigorta şirketini söyleyin yeter.Gerisi bizde..!


Aracınıza yapılacak işlemlerin uygun olup olmadığı kafanızı kurcalıyor ve ne yapacağınız konusunda kararsızsınız, oto servisimizde uzman kadromuzun görüşleri doğrultusunda araciniza ücretsiz hasar tespiti yapıyor , kararınızı verdiğiniz taktirde ödeme kolaylığı sağlıyoruz.


Cok yogun çalışıyorsunuz aracınızı getirmeye vaktiniz yok, Uçar Oto Servis aracınızı dilediğiniz yerden teslim alıp dilediğiniz yere teslim ediyor.


Uçar Oto Servis bünyesinde sadece kaporta boya hizmeti verse de aracınızın bütün ihtiyaçları bizim gözetimimizde uzman ustalar tarafından işleme alınarak gelişmeler size aktarılmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar