Uğur Diş Concept Dekorasyon

İzmir / Bayraklı

İç Mimari / Dekorasyon

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Uğur Diş Concept Dekorasyon - Burak Güleç

Mimari konsept danışmanlığı, İç mekan tasarımı ve İç Mimarlık, Çelik Konstrüksiyon, 3D Mimari Modelleme, Mimari Aydınlatma ve Tasarımı, Peyzaj ve Çevre Düzenleme gibi faaliyet kollarında Modern yaşam alanlarını şekillendiren, malzeme – teknoloji alanındaki gelişmeleri tasarım ve uygulamanın her aşamasında kullanmayı hedefleyen Uğur Diş Concept, deneyimli ekibi ile sürdürülebilir – konforlu mekanlar tasarlamak ve inşaa etmek için çalışmaktadır.

Demir doğrama, ferforje, çelik konstrüksiyon, villa projeleriniz, işyeri projeleriniz, ofis , fabrıka , hastane okul, otel, eğlence merkezleri için iç mimarlık ve uygulama hizmetleri, dış cephe kaplama, peyzaj düzenleme hizmetlerimiz ile yaşamın her alanında kalıcı çözümler sunuyoruz.

Anahtar teslim dekorasyon uygulamalarımız ile yaşam alanlarınıza kalıcı ve kaliteli çözümler sunmakta ile birlikte fabrikamızda Sadece ticari ve iş alanlarında değil, tüm yaşam alanlarının mimari projelerinde de ekonomik fiyatlarla 3d modelleme hizmetleri sunuyoruz. Konutlar, toplu konut sistemleri, turizm tesisleri ve oteller, iş ve alışveriş merkezleri, siteler, prefabrik yapılar gibi tüm mimari yapılarda bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan tüm talepleriniz ve referanslarımız hakkında detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Profesyonel hizmet alabilinecek uygun fiyat kalitesi ile harika bir firma

Güzin cihan - 04.01.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar