Uğur İletişim Teknik Servis

İstanbul / Küçükçekmece

Cep Telefonu Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Uğur İletişim Teknik Servis - Uğur Koçak

İstanbul Küçükçekmece'de cep telefonu tamiri ve teknik servis hizmetleri üzerine çalışmaktayız.Samsung ve Iphone marka cihazlar başta olmak üzere tüm marka cep telefonları için tamir, bakım ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Bu servis yerinde eğitim almış teknisyenler çalışır ve orijinal parçaları kullanılarak aynı yüksek kalitede servis sunulur. Cep Telefonları ,onarımlar için destek verir. 2010 senesinden bu yana cep telefonu sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz degerli müşterilerimizin sorununu en kısa sürede çözmek için kendimizi uzman bir şekilde geliştirdik.

Sizin sorununuz her ne olursa olsun size aynı gün içerisinde bilgi veriyor ve size teslim ediyoruz. İphone, Samsung, Huawei, Xiaomi ve benzer markaların bakım onarım ve Ekran Değişim işlemlerini sizin yanınızda yani kendi yerimizde yapıyoruz. Anakart Tamiri, Ekran Değişimi, şebeke ve benzer arızalarını aynı gün içerisinde yapıp size garantili şekilde teslim ediyoruz.Yaptıgımız Tüm İşlemler Firmamız Tarafından Kayıt Altına Alınmaktadır Firmamızda yapılan İşlemlerin Hepsi Bizim Tarafımızdan Garantilidir

Cep telefonu tamiri ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilir ya da servisimize uğrayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

küçükçekmecede insanların en çok güvendigi işletme kibar uzman bilirkişi

cansu ışık - 27.09.2021

10Puan

İstanbulda olmaz çöpe atın denilen Cep telefonunu 1 saat içerisinde yapıp teslim etti bilgilerim önemliydi hiç birine zarar gelmen yaptı çok teşekkür ederim uğur koçak işinde uzman bilirkişi herkese tavsiye ederim

Berkaycan - 18.04.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar