Ada Yapı Mühendislik

Ankara / Keçiören

Kombi Arıza / Montaj

2Yorum
10Puan

Ada Yapı Mühendislik - Uğur İpek

Ankara/ Keçiören’de kombi bakım, arıza ve montaj servisi olarak faaliyetlerimize devam etmekte ve Altındağ, Çankaya, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Yenimahalle bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Demirdöküm ve Buderus Yetkili Bayisi olarak satış hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Arçelik, Bosch, Beko, Mitsubishi, Demirdöküm, Samsung, Baymak, Alarko Carrier, Daikin, Airfel ve Profilo gibi pek çok marka ve model kombi arıza ve bakımı, kombi tamiri ve montajı, kombi sökme ve değişimi, kombi fan motoru tamiri, ısıölçer montajı, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi temizleme, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi dönüşümü, konvansiyonel ve hermetik kombi tamiri gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmaktayız. Kalorifer tesisatınızda yaşadığınız tüm arızalar için tamir, bakım, değişim ve montaj hizmetleri, havlupan montajı ve boru tamiri, kalorifer tesisatı projelendirme ve çizimi, doğalgaz kolon projesi, kazan dairesi projesi, endüstriyel mutfak projeleri ve doğalgaz kaçak onarımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca klima arıza ve tamiri, klima montajı ve bakımı, klima filtre temizliği ve fan tamiri, Vrf klima tamiri ve ticari klima bakımı işlerinizde titizlikle çalışmaktayız. Sıfır kombi satışı hizmetleri vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ekonomik fiyat garantisi altında, zamanında iş teslimine önem vermekteyiz.

Haftanın her günü servis hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arkadaşlara teşekkür ederim. Akşam geçte olsa kombimi yaptılar. Kombim eskiden sıcak su vermiyordu, kireçlenme sorunu tespit ederek beni bilgilendirdiler. Akabinde sorunumu kaliteli bir şekilde çözdüler.

Hasan Kiremitçi - 10.08.2018

10Puan

Güvenilir ve kaliteli işçilik. Hoş görülü davranıyorlar ve hepsinden önemlisi ödeme kolaylığı için çok teşekkür ediyorum.

Engin Yayabaş - 07.08.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar