Uğur Oto Kurtarma

Bursa / Nilüfer

Oto Kurtarma / Çekici

26Yorum
9.9Puan

Uğur Oto Kurtarma - Uğur Şenmenekşe

Uğur Şenmenekşe tarafından 2015 yılında kurulan firmamız Bursa ilinde 7/24 oto çekici, yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Bursa'da oto çekici, oto kurtarıcı denildiği zaman ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyor ve müşterilerimizin maduriyetini en kısa sürede en güvenli şekilde gidermek konusunda titizlikle çalışıyoruz.

Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot kasa ve çoklu çekici olmak üzere 5 adet çekici aracımız ile hizmet veriyor ve yol yardım hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Taşıma yetkisi veren K1Ö yetki belgesine sahibiz ve taşıma kaskosu yapmaktayız. İşimizi tamamen yasal prosedürler çerçevesinde, sizin ve aracınızın güvenliğini her zaman ön planda tutarak yapıyoruz.

Oto çekiçi, oto vinç, şehirlerarası araç nakliyesi, minimüs kurtarma, traktör kurtarma gibi konularda Bursa'nın heryerine 7/24 acil yol yardım hizmetimizden yararlanmak ve en kısa sürede en güvenilir çekici hizmetini almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Arabam çamura sallandı, herkesi aradım ama kimse gelmedi. Arkadaş sağ olsun hemen geldi, yardımcı oldu. Yardımınız için teşekkürler Uğur Bey.

Köksal Güler - 18.02.2018

10Puan

Arkadaşım çok teşekkür ederim yardımın için. Bursa otobanda kaldım, sağ olsun hemen geldi. Firma güzel tavsiye ederim herkese.

Mehmet Potkul - 18.02.2018

10Puan

Herşey için öncelikle teşekkürler arkadaşım. Uygun fiyat ve anlaşmalı tamirci olması güzeldi. İşimi çözdüm ve yoluma devam ettim.

hasan kulhasab - 22.10.2017

10Puan

Balıkesir'de yolda kaldım. Kendisi gelemedi ama başkasını yönlendirdi. O da sağolsun hemen geldi ve işimizi çözdü. Herşey için Uğur Oto Kurtarma'ya teşekkürler.

Yılmaz gündoğdu - 11.10.2017

10Puan

Bursa otobanda yolda kaldım. Ailecek internetten çekici araştırmasına girdik. Birkaç yerden fiyat aldık, uçuk fiyatlar geldi. Sonradan Uğur Oto Çekici'ye ulaştık. Otobandan uygun fiyata çekti. Herkese tavsiye ederim. Yabancı biryerde olunca, maddi açıdan da zordaysanız arkadaşa ulaşabilirsiniz.

Büşra Pekin - 02.10.2017

10Puan

Aracımın kaskosu bitmişti. Yol yardım hizmeti almak için internete "Bursa yol yardım" yazdım. UstasıBurada sitesi çıktı ve ordan yorumlara güvenerek Bursa Uğur Oto Kurtarma firmasına denk geldim. Uçuk rakamlar alacakları sandım ama öyle olmadı. 20 dk içinde yanıma geldiler, aracımı yükledik ve güvenilir bir tamirciye götürdüler. Orada da yardımcı oldular. Arkadaşlara çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Hülya çakmak - 02.10.2017

10Puan

Bursa'da yolda kaldım. Uğur Oto Kurtarma yardımıma koştu. Hızlı bir şekilde geldi. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet verdiler. Aracına hasar vermeden yüklediler. Herkese tavsiye ederim. İyi çalışmalar.

Özcan kaynar - 02.10.2017

10Puan

Ankara'dan gelirken yolda kaldım. Arkadaşı aradım, yanıma 20 dk'da geldi sağolsun. Hizmeti için teşekkürler.

Gürkan dal - 30.09.2017

10Puan

Ne demek...

Uygun fiyat için teşekkürler.

şevkat can - 29.09.2017

10Puan

Biz teşekkür ederiz.

Hızlı bir şekilde geldi.

berk güzel - 29.09.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar