Uğur Oto Kurtarma

Bursa / Nilüfer

Oto Kurtarma / Çekici

0Yorum
9.9Puan

Uğur Oto Kurtarma - Uğur Şenmenekşe

Uğur Şenmenekşe tarafından 2015 yılında kurulan firmamız Bursa ilinde 7/24 oto çekici, yol yardım ve oto kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Bursa'da oto çekici, oto kurtarıcı denildiği zaman ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyor ve müşterilerimizin maduriyetini en kısa sürede en güvenli şekilde gidermek konusunda titizlikle çalışıyoruz.

Kayar kasa, sabit kasa, ahtapot kasa ve çoklu çekici olmak üzere 5 adet çekici aracımız ile hizmet veriyor ve yol yardım hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunuyoruz. Taşıma yetkisi veren K1Ö yetki belgesine sahibiz ve taşıma kaskosu yapmaktayız. İşimizi tamamen yasal prosedürler çerçevesinde, sizin ve aracınızın güvenliğini her zaman ön planda tutarak yapıyoruz.

Oto çekiçi, oto vinç, şehirlerarası araç nakliyesi, minimüs kurtarma, traktör kurtarma gibi konularda Bursa'nın heryerine 7/24 acil yol yardım hizmetimizden yararlanmak ve en kısa sürede en güvenilir çekici hizmetini almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar