Uğurlu İnşaat Dekorasyon

İstanbul / Beylikdüzü

Alçı / Kartonpiyer

Hemen Ara

Uğurlu İnşaat Dekorasyon - Resul Deniz

Uğurlu İnşaat ve Dekorasyon olarak İstanbul Beylikdüzü bölgesinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Silivri bölgelerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Her mekân için iç mimari ve dekorasyon hizmetlerimiz kapsamında alçı ve kartonpiyer uygulamaları, sıva ve alçıpan, niş yapımı, duvar kâğıdı uygulamaları, tavan karopan ve clipin uygulamaları, alçı TV ünitesi yapımı, asma tavan uygulamaları, gergi tavan montajı, A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat, boya badana, boya dekorasyonu, duvar boyama, banyo ve mutfak tadilatı, granit döşeme, fayans kırma, banyo ve mutfak seramik tamiri, banyo ve mutfak dolabı imalatı, laminant ve parke uygulamaları ihtiyaçlarınızda kaliteli çözümler sunmakta ve titizlikle çalışmaktayız. Her biri alanında uzman personellerimiz ihtiyaç ve isteklerinizi dikkate alarak çalışmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Haftanın her günü detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar