Ülker Reklam Ajansı

İstanbul / Ataşehir

Tabela / Dijital Baskı

0Yorum
10Puan

Ülker Reklam Ajansı - Ertuğrul Ülker

Ülker Reklam Ajansı olarak 24 yıldır İstanbul Ataşehir’de tabela, baskı, grafik tasarım ve reklam alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Tabela yapımı, led tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, reklam panosu, tabela kutu harf, saatli tabela, kayan yazı, paslanmaz kutu harf, plexiglass, pleksi ve krom kutu harf, totem tabela ve vinyl germe tabela gibi tabela işleriniz için profesyonel hizmetler sunmaktayız. Araç giydirme ve kaplama, cam yazısı, el ilanı, broşür, kartvizit, kapı askı ilanı, katalog, basım, insert, afiş, poster, magnet, dönkart, sticker, kağıt paspas, antetli kağıt, cepli dosya, diplomat zarf, amerikan servis, menü, adisyon,oto paspası, sertifika, bloknot, karton çanta, küp bloknot, karton klasör, duba, flama, bayrak ve t-shirt gibi digital baskı ve reklam isteklerinizde de beklentilerinize uygun tasarımlar ve ekonomik fiyatlarla çalışmaktayız. Ayrıca sublimasyon baskı ve metale baskı hizmetlerimiz de mevcuttur.

Reklam ve promosyona dair tüm ihtiyaçlarınız için ücretsiz çağrı hattımızı arayabilir ve bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar