Ulu Bilişim

Bursa / Nilüfer

Bilgisayar Tamiri / Servisi

Hemen Ara

Ulu Bilişim - Ömer Pehlivan

24 yıllık tecrübemiz Bursa merkez ilçeler ayrıca Gemlik, Mudanya, İnegöl, Karacabey, Mustafakemalpaaşa gibi çevre ilçelere de servis hizmetimiz ile geniş bir sahada hizmet vermekteyiz.

Yerinde Bilgisayar, server, laptop kurulumları, tablet kurulumları, yazıcı ve fotokopi çözümlemeleri. bilgi kurtarma işlemleri, güvenlik çözümlemeleri, yazılım ve yedekleme çözümleri, bilgisayar ve sarf malzeme satışları, kurumsal çözümlemeler ile tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktada çözümler bulabilirsiniz.

Notebook & Masaüstü Bilgisayarlarınızın Tüm Bakım, Onarım ( Yedek Parça ) ve Windows Kurulumlarını Tüm ( Güncellermeleri Dahil ) Hizmetini Ev veya İşyerinize Sunuyoruz.

Fotokopi yazıcı ve toner ürünlerinde hert türlü teknik servis hizmeti orjinal parça ve güvenilir işçilik anlayışı ile uzun yıllar sorunsuz çalışan cihazlar için özenle çalışıyoruz.

2.el laptop ve notebook hard disk ekran klavye gibi yan ürünlerde sıfır ve ikinci el ürün satışımız bulunmakadır.

Her marka ve model bilgisayar tamiri, kurulum ve format, ekran değişimi, monitör tamiri, laptop tamiri, laptop ve notebook ekran değişimi, bilgisayar RAM yükseltme, notebook ana kart tamiri hizmetleri vermekteyiz.

Konut yada iş yeri tüm açık ve kapalı alanlarda güvenlik kamera ve alarm sistemleri çözümlerimiz ile huzurlu yaşam alanları inşaa ediyoruz.

Profesyonel yazılım ekibimiz ile işletmenize ve sizlere özel platformlar oluşturuyoruz

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar