Ümit Can Bagaç

İstanbul / Bağcılar

Fayans / Seramik Döşeme

Ümit Can Bagaç

İstanbul / Bağcılar’ da fayans, karo ve seramik döşeme, alçı, kartonpiyer ve boya badana alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Avcılar, Bağcılar, Beşiktaş, Başakşehir, Esenyurt, Fatih, Küçükçekmece, Sarıyer, Zeytinburnu ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’ un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü alçıpan, alçı ve kartonpiyer, asma tavan, alçı duvar, alçı dekorasyon, alçıpan ofis bölme, alçıpan oda yapımı, boya badana, iç cephe boyama, boya dekorasyon, fayans döşeme ve kaplama, banyo fayans döşeme ve kırma, kalebodur tamiri ve döşeme, karo mozaik ve karo fayans döşeme, zemin kaplama, daire ve oda boyama, cam mozaik döşeme, doğal taş döşeme, cam seramik, tezgâh arası seramik, banyo ve mutfak seramik tamiri, cam mozaik, seramik yenileme işlerinizde ekonomik fiyat garantisiyle ve titizlikle çalışmaktayız. Siz müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar