Patanlar Yapı Dekorasyon

Bursa / Osmangazi

Boya / Badana

Patanlar Yapı Dekorasyon - Ümit Patan

İç yapı ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren firmamızda anahtar teslim tadilat işleri yapmaktayız. Dükkanımız Osmangazi ilçesinde olup, Bursa'nın tüm ilçelerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Parke döşeme, fayans döşeme, mutfak, banyo tadilat, seramik döşeme, boya ve badana, kartonpiyer yapımı, alçı dekorasyonu, asma tavan, dekoratif alçı uygulamaları, niş yapımı, duvar kağıdı kaplama gibi iç dekorasyon ihtiyaçlarınızı işinde uzman bir usta kadrosu ile karşılamaktayız. Ayrıca mutfak dolabı imalatı, banyo dolabı imalatı, salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, genç odası dekorasyonu, ofis dekorasyonu konusunda iç mimarlık hizmetleri ve 3D mimari görselleştirme hizmetleri vermekteyiz. Villa, apartman, müstakil ev ve site gibi her tür binanın iç ve dış cephe izolasyonu, mantolaması, ısı yalıtımı, su yalıtımı işlerinde profesyoneliz.

Evle ilgili bütün sorunlarınıza ve ihiyaçlarınıza ekonomik fiyatlarla, kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak çözüm sunmaktayız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için her zevke ve bütçeye uygun geniş bir ürün yeplazesi ile hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizin ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar