Ustası Burada
Ustası Burada
Turgut Çandır
10

Turgut Çandır

Ay Teknik

Namık Kemal Mh. Kirişhane Cad Ahi Evran Sk. No:2
İstanbul / Ümraniye / Namık Kemal
Haritada Göster

İstanbul Ümraniye’de küçük ev aletleri tamir ve bakım servisi olarak 18 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur. Arzum, Felix, Korkmaz , Karaca, Pilsan, Ufo ve Stilevs markalarının yetkili servisi olarak Ümraniye başta olmak üzere tüm Anadolu Yakası'na hizmet vermekteyiz.

SiNBO ve KİNG tamir servisimiz YOKTUR! 

Bosch, Arzum, Siemens, Arçelik, Beko, Rowenta, Philips, Arnica, Fakir,  Miele ve geri kalan tüm marka süpürge ve elektirikli süpürgelerinizde yaşadığınız sorunlara çekirdekten yetişme ustalarımız profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model ütü tamiri, katı meyve sıkacağı tamiri, mikser ve fritöz tamiri, elektrikli ızgara tamiri, saç kurutma makinesi tamiri, kahve makinesi ve kettle tamiri, ekmek kızartma makinesi tamiri, tost makinesi tamiri, çay makinesi ve blender tamiri, mutfak robotu ve mısır patlama makinesi gibi küçük ev aletleriniz için tamir hizmetleri vermekteyiz. Uzman personellerimiz en kaliteli malzemeleri kullanarak titizlikle hizmet vermektedir. Yaşanılan arızaya bağlı olarak işlerinizi en kısa sürede teslim etmekte ve ekonomik fiyat garantisi altında çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizleri arayabilir veya şubemizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(4 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5