Bisiklet R.com

İstanbul / Ümraniye

Bisiklet Tamiri

Hemen Ara

Bisiklet R.com - Baki Gül

Bisiklet Tamiri ve Yedek Parça Servisi. Her türlü şehir, tur, katlanır ve dağ bisikletlerinizin bakım onarım ve parça tedarikini sağlar.

Artık İstanbul genelinde çalışan profesyonel mobil bisiklet tamiri servis ağımızla hizmetinizdeyiz. Başta İnkılap Mahallesi, Saray Mahallesi, Kazım Karabekir ve Ümraniye Millet Bahçesinde hizmet veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası bisiklet tamiri ve bisikletçi için siz arayın biz gelelim.

Ayrıca yerinde hizmet ağımızı geliştirmek adına saygılı güler yüzlü ve işinde ehil genç arkadaşlarımıza iş imkanı sunuyoruz. Kalitemizi korumak amacıyla öncelikle yerli üretim bisiklet aksesuar, mekanik ve dişlileri tercih ediyoruz.

Bisikletinizin bakımlarına ne kadar özen gösterirseniz, hem mekanik hem de performans olarak randıman alınabilir. Mevsimlik bakımları ve ön-arka göbek bakımları öncelikli olarak dikkat edilmesi gerekiyor. Sonrasında dişli ve gidon bakımlarını aksatmamak gerekir. Bunun için de İstanbul'da bisiklet tamircisi ve Bisiklet tamir bakımları yapılır.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden tüm servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar