Ümraniye Değer Koltuk Döşeme

İstanbul / Ümraniye

Koltuk Döşeme / Kaplama

Ümraniye Değer Koltuk Döşeme - Ömer Gürhan Değer

İstanbul / Ümranyie ilçesinde koltuk döşeme ve koltuk tamiri üzerine hizmet vermekteyiz. İskeleti sağlam ancak yüzü eskimiz koltukların döşemelerini yenileyerek tamiratlarını yapmakta ve yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktayız.

25 yılı aşkın bir süredir her çeşit koltuk döşeme, kanepe döşeme, köşe takımı kaplama, çekyat kaplama, deri koltuk döşeme, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, koltuk yay değişimi ve puf ürünlerinizin döşeme ve kaplama işlerini yapmaktayız. Antika koltuk, varaklı koltuk, oymalı koltuk ve berjer koltuklar için de döşeme, yüz değişimi ve koltuk tamiri hizmeti vermekteyiz. Her bütçeye ve zevke uygun koltuk kaplama kumaşları ve deri kaplama seçeneklerimizle eski koltuklarınızı yenilemekteyiz.

Ayrıca konut ve iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz tüm mobilyalarınızı tamir, cila, boya işleri de sadece bir telefon uzağınızdayız.

Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan dükkanımıza dilerseniz uğrayabilir, dilerseniz ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar