Mert Tesisat ve Doğalgaz

İstanbul / Ümraniye

Kombi Arıza / Montaj

Hemen Ara

Mert Tesisat ve Doğalgaz - Cemil Yayla

Mert Tesisat ve Doğalgaz olarak Ümraniye bölgesinden başlayarak İstanbul'un her noktasına hızlı servis hizmeti sunmaktayız.

Başlıca hizmet alanlarımız:

Ümraniye Elektrik Tesisatı: Elektrik arıza ve tüm tamir işleri, iç ve dış mekan Aydınlatma sistemleri kurulumu, avize satış ve montajı, Proje ve abone işleri, paratoner tesisatı, Taahhüt ve anahtar teslim işler, Şartel arıza ve değişimleri, Görüntülü görüşme ve ses sistemleri arızaları, LED aydınlatma, Güç Kaynağı arıza tamiri,Bahçe aydınlatma arızaları, otomatik kapı arızaları, DAİRE inşaatı, FABRİKA tesisleri ve VİLLA elektrik tesisatlarının kurulumu ve teslimi gibi uzmanlık gerektiren bir çok alanda küçük büyük iş ayrımı yapmadan aynı hassasiyet ile hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Doğalgaz ve Kalorifer Tesisatı: Doğal gaz tesisatını bize bırakın! Daireniz ve iş yerleriniz için tüm tesisatlarınızın bakım ve onarımları, Gaz kaçağı tespiti sonrası müdahale ve onarım işlemleri, Petek temizleme,Kalorifer tesisatı tamir ve kurulumları, havlupan tamiri ve montajı,Kalorifer tesisatı su kaçağı tespit ve onarımları, projelendirme işlemleri gibi şansa ve ehil kişilere teslim edilemeyecek işleriniz için her zaman yanınızdayız.

Ümraniye Sıhhi Tesisat İşleri; Gider Açma, pis su ve temiz su tesisatı tamiri, Yangın Tesisatı, Buhar Tesisatı, kırmadan su kaçağı tespit ve onarımları, vitrifiye ürünlerinizin montajı ve tamiri, klozet montajı, rezervuar tamir ve montajı, Su bataryası, çeşme, musluk tamir, montaj ve değişimleri,

Ümraniye Kombi Servisi, Markası ve modeli ne olursa olsun kombilerinizin kışa hazırlık bakımları, tüm tamir işleri ve parça değişimleri, Kombi montajı işlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Tesisat ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek adres olmaya devam ediyoruz. Haftanın 7 günü ücretsiz çağrı hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar