Umut Halı Yıkama

İstanbul / Ataşehir

Halı Yıkama / Temizleme

3Yorum
10Puan
Hemen Ara

Umut Halı Yıkama - Mahmut Bayşu

Halı yıkama alanında İstanbul Ataşehir’de uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Ataşehir, Kadıköy, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerine servis hizmetleri vermekteyiz.

Her model ve ebatta halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, paspas yıkama, el halısı yıkama, Milas halısı, Şagi halısı ve Isparta halısı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan alınmakta ve kapınıza teslim edilmektedir. Renklerine ve özelliklerine göre farklı yıkama yöntemlerinden geçen halılarınız dezenfekte edildikten sonra doğal yöntemlerle kurutulmakta ve özel olarak paketlenerek tarafınıza teslim edilmektedir. Firmamız insan sağlığına zararlı hiçbir ürün kullanmamakta ve halılarınızı söz verdiği tarihte teslim etmektedir.

Pazar günleri hariç haftanın her günü detaylı bilgi ve fiyat almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Yorumlarda samimi konuşmak gerek diye düşünüyorum. Öncelikle ben 2.5 yıldır devamlı halılarımı burada yıkatıyorum ve olumsuzluk da yaşamadım. Sizlere de tavsiye ederim.

Ünal Bülbül - 26.06.2018

10Puan

Profesyonel ekibiyle halı yıkamada tek adres. Kirli halılarımızı tertemiz mis gibi teslim ettiler. Güvenle herkese öneriyorum..Umut Halı Yıkama emeğinize sağlık.

Gülüstan Çorlu - 19.05.2018

10Puan

Açıldığı günden beri halılarımızı güvenle teslim ettiğimiz tek adres. Emeğinize sağlık.

Gülizar Baysu - 19.05.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar