Umut Oto Kurtarma

Bursa / Osmangazi

Oto Kurtarma / Çekici

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Umut Oto Kurtarma - Umut Kesim

Bursa / Osmangazi’de oto kurtarma ve çekici hizmetleri vermekteyiz. Araçlarınızın arıza durumlarında bir telefon kadar yakınız. 5 yıldır Bursa'da ve çevre illerde oto kurtarıcı hizmetlerimizle müşterilerimizin zor zamanlarında yanında oluyor ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Oto kurtarma, oto çekici, oto kurtarma servisi, oto kurtarma vinç, acil çekici, oto taşıma, şehirlerarası araç nakliye, traktör kurtarma, motosiklet ve minibüs kurtarma ve binek araç çekici hizmetlerimizle acil ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler üretmekteyiz.

Bursa ilinin tüm ilçelerine oto kurtarma, çekici ve yol yardım hizmeti vermekteyiz. Haftanın 7 günü aralıksız çalışmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayarak 7/24 çekici hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Eline koluna sağlık paşam. İşin rast gitsin, Allah gönlüne göre versin. Ben hizmetlerinden çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

Yaşar Satık - 08.07.2018

10Puan

Allah razı olsun abim, işini gördüysem ne mutlu bana.

Tek telefonumla yanıma kadar geldi arkadaş sağolsun. Hizmet çok güzel, fiyat da uygun. Başka ne isteyeyim ki ben. Teşekkürler Umut kardeşim.

Burhan Yanık - 04.10.2017

10Puan

Ne demek efendim, ben teşekkür ederim.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar