Ünal Teknik Sıhhi Tesisat Tadilat Dekorasyon

Ankara / Çankaya

Su / Sıhhi Tesisat

0Yorum
10Puan
Hemen Ara

Ünal Teknik Sıhhi Tesisat Tadilat Dekorasyon - Ünal Ertek

Ankara Çankaya ve tüm ilçelerde Tadilat dekorasyon su tesisatı Gider açma, Elektrik arıza ve tamir işleri, Doğalgaz Tesisatı, dış cephe mantolama ve çatı işleriniz için hizmet vermekteyiz.

12 yaşından bu yana içerisinde bulunduğumuz bu sektörde önceliğimiz her zaman müşterilerimiz olmuştur. Hiçbir zaman küçük büyük iş ayrımı yapmadan her işe aynı hassasiyet ile yaklaşmaktayız.

Ankara'da makineli gider açma alanında ilk firmayız. Kanalizasyon arıza bakım onarım yenileme ,tıkalı mutfak gideri açma, tıkalı tuvalet tesisatı açma, tıkalı banyo gideri açma, banyo tuvalet tamiratı ,endüstriyel kanalizasyon tesisatı ve kimyasal tesisatları yapımı onarımı yenilenmesi ,endüstriyel sanayi mutfak ve yemekhane gideri açma gibi bir çok profesyonellik gerektiren alanda hizmetler vermekteyiz.

Tadilat dekorasyon alanında ise boya-badana, alçı-alçıpan, fayans-seramik-karo-kalebodur, Ocak-Şofben tamiri, Banyo ve Mutfak tadilatları, Su tesisatı tamir ve tesisat çekme işleri, Kalorifer doğalgaz tesisatları tamiri, Mantolama ve çatı oluk ,kaynak işleriniz,için Ankara'nın her semtinden bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz çağrı hattımızdan dilediğiniz zaman bizi arayabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar