Ünlü Teknik Servis

Ankara / Keçiören

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan

Ünlü Teknik Servis - Osman Ünlü

Ankara / Keçiören’de bulunan iş yerimizde beyaz eşya tamircisi ve teknik servisi olarak çalışmaktayız. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla sizlerin çözüm ortağı olmaktayız. Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi tamiri, buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, fırın tamiri, ocak tamiri, derin dondurucu tamiri, kurutma makinesi tamiri işlerinizi uzman işçiliğimizle yapmaktayız. Her marka beyaz eşyanız için anakart tamiri, beyin tamiri, 2.el ve orijinal yedek parça hizmetlerimiz bulunmaktadır. Pazar günü saat 12:00’den sonra servis hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız.

Haftanın 7 günü beyaz eşya arızalarınız ve servis talepleriniz için arayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Merhaba, teknik servis arkadaşımız kısa sürede ve en uygun fiyatla işimizi yaptı. Kendilerine ve Ünlü Teknik Servis'e teşekkür ederim.

mert efe - 05.11.2017

10Puan

Süper bir usta. Bosch çamaşır makinamı kullanabilir hale getirdi. Hiçbir ustanın yapamayacağını yaptı, başardı. Teşekkürler.

Güven öztürk - 28.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar