Pınar Koltuk

İzmir / Urla

Koltuk Döşeme / Kaplama

Pınar Koltuk - Tuncay Çaypınar

İzmir Urla ilçesinde koltuk döşeme ve koltuk tamiri üzerine hizmet vermekteyiz. İskeleti sağlam ancak yüzü eskimiz koltukların döşemelerini yenileyerek tamiratlarını yapmakta ve yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlamaktayız.

Her çeşit koltuk döşeme, kanepe döşeme, köşe takımı kaplama, çekyat kaplama, deri koltuk döşeme, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, koltuk yay değişimi ve puf ürünlerinizin döşeme ve kaplama işlerini yapmaktayız. Antika koltuk, varaklı koltuk, oymalı koltuk ve berjer koltuklar için de döşeme, yüz değişimi ve koltuk tamiri hizmeti vermekteyiz. Her bütçeye ve zevke uygun koltuk kaplama kumaşları ve deri kaplama seçeneklerimizle eski koltuklarınızı yenilemekteyiz.

İşletmemiz ayrıca mobilya tamiri ve mobilya cila işlerinde de uzmanlık sahibidir. Ev mobilyası tamiri, tekne mobilyası tamiri ve tekneler için koltuk tamiri ve döşeme işlemleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunmaktayız. Kendi aracımız ile İzmir'in her ilçesine ulaşabilmekteyiz.

Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan dükkanımıza dilerseniz uğrayabilir, Dilerseniz ücretsiz çağrı hattımızdan haftanın 7 günü bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar