Uşak Eryiğit Vinç Forklift Ve Oto Kurtarma

Uşak / Merkez

Oto Kurtarma / Çekici

Hemen Ara

Uşak Eryiğit Vinç Forklift Ve Oto Kurtarma - Bekir Eryiğit

Eryiğit Vinç İşletmeciliği & Vinç Kiralama 1993 yılında Uşak'ta Celal Eryiğit tarafından kurulmuştur.

Firmamız 1996 yılında yolda kalan müşterilerimizin yol yardım ihtiyaçını karşılamak için geniş araç filomuz ve deneyimli ekibimiz ile Oto Kurtarma, Yol Yardım hizmeti vermeye başlamıştır.

1997 yılından itibaren Ülkemizin önde gelen Assistans firmaları ile çalışmaya başlamıştır.2008 Ocak ayında Dürüst ve Deneyimli Ekibi ile 7 Gün 24 Saat Oto Kurtarma, Yol Yardım, Oto Kurtarıcı, Oto Çekici , Forklift Nakli, Ahtapot Vinç ve Kiralık Forklift Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz..

28.03.2011 tarihinde Eryiğit Oto Kurtarma OtoPark Nakliyat Bilişim ve Otomotiv San Tic Lİmited Şirketi ile Birleştirilerek; Eryiğit Oto Kurtarma OtoPark Nakliyat Bilişim ve Otomotiv San Tic Ltd Şti ticari ünvanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

2014 yılında ise 2014 model dizel yakıtlı ve triplex asansörlü forkliftleride filomuza dahil ederek Uşak ili ve çevresinde saatlik,günlük,aylık kiralama seçenekleriyle forklift kiralama sektöründe hizmetinizdeyiz.

2015 yılında ise 35 tonluk çift kırma hiyap mobil vinçle kiralık vinç,vinç işletmeciliği,makina kaldırma ve taşıma,reklam ve totem nakliyesi montaj işleri,konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme ,saatle, haftalık ve aylık vinç kiralama hizmetleri sepetli vinç hizmetleiyle hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz çağrı hattımız yol yardım, oto kurtarma, Vinç ve Forklift kiralama hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar