Aksu Halı Yıkama

İstanbul / Üsküdar

Halı Yıkama / Temizleme

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Aksu Halı Yıkama - Mustafa Aksu

İstanbul Üsküdar’da halı yıkama ve koltuk temizleme hizmetleri veren firmamız; Ataşehir, Beykoz, Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Her ebatta halı yıkama, kilim ve yolluk yıkama, paspas ve halıfleks yıkama, store ve store perde yıkama, el halısı yıkama, Milas halı ve Şagi halısı yıkama, Isparta halısı yıkama kreş ve anaokulu halısı yıkama, yün halı yıkama ve yerinde halı yıkama işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Aynı zamanda yorgan ve battaniye yıkama, yatak yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama, berjer ve puf yıkama, sandalye yıkama, koltuk yıkama, cafe, otel ve restoran koltuk yıkama, Pazar günleri koltuk yıkama, buharlı koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız servis personellerimiz tarafından kapınızdan teslim alınmakta ve temizlendikten sonra yeniden kapınıza teslim edilmektedir.

7/24 hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat bilgisi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

İçerenköy Halı Yıkama, İçerenköy Koltuk Yıkama, Kayışdağı Halı Yıkama, Kayışdağı Koltuk Yıkama, Barbaros Mahallesi Halı Yıkama, Barbaros Mahallesi Koltuk Yıkama, Küçükbakkalköy Halı Yıkama, Küçükbakkalköy Koltuk Yıkama, İnönü Mahallesi Halı Yıkama, İnönü Mahallesi Koltuk Yıkama, Esatpaşa Halı Yıkama, Esatpaşa Koltuk Yıkama, Örnek Mahallesi Halı Yıkama, Örnek Mahallesi Koltuk Yıkama, Ferhatpaşa Halı Yıkama, Ferhatpaşa Koltuk Yıkama, Mevlana Mahallesi Koltuk Yıkama, Mevlana Mahallesi Halı Yıkama, Yeni Çamlıca Halı Yıkama, Yeni Çamlıca Koltuk Yıkama, Yenişehir Mahallesi Halı Yıkama, Yenişehir Mahallesi Koltuk Yıkama, Aşıkveysel Mahallesi Halı Yıkama, Aşıkveysel Mahallesi Koltuk Yıkama,Fetih Mahallesi Halı Yıkama, Fetih Mahallesi Koltuk Yıkama, Yenisahra Halı Yıkama, Yenisahra Koltuk Yıkama, Mimar Sinan Mahallesi Halı Yıkama, Mimar Sinan Koltuk Yıkama aramalarınızda yanınızdayız

Hizmet Verdiği Kategoriler

Koltuk yıkattım koltuğum 0 gibi oldu gerçekten çok saolun şimdi halılarımı vericem

Ömer şahin - 27.07.2021

10Puan

Her şeyin en kalitesi için Aksu halı yıkama fab. teşekkür ederim hizmetten çok memnun kaldım

YASEMİN ŞAHİN - 08.10.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar