Ustaoğulları Otomotiv

İstanbul / Sultanbeyli

Oto Tamir / Bakım

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Ustaoğulları Otomotiv - Yaşar Usta

İstanbul Sultanbeyli’de oto tamiri, tamir ve bakım servisi olarak 35 yıldır faaliyet göstermekteyiz. Sultanbeyli’de bulunan şubemizde Kartal, Pendik, Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Hafif ve binek ticari araçlarda tüm marka ve modeller için oto mekanik ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Çekirdekten yetişme ustalarımızla turbo tamiri, turbo revizyon tamiri, oto mekanik tamiri, otomobil bakımı, defransiyel ve debriyaj tamiri, yağ değişimi, balata değişimi, oto fren tamiri, yağ, polen ve hava filtresi değişimi, benzin ve mazot filtresi değişimi, şanzıman arızası ve değişimi, dizel araç tamiri işlerinizde profesyonel çözümler sunmaktayız. Servisimizde yalnızca manuel şanzımanlar için hizmet vermekteyiz. Ayrıca turbo tamiri, bakımı ve satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İşlerinizi kaliteli malzemeler kullanarak, ekonomik fiyat garantisi altında yapmaktayız. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

İlginizden dolayı teşekkür ederim samimiyetiniz ve güveniniz bizi memnun etti

Yusuf yıldız - 14.10.2018

10Puan

Güvenilirliğinden dolayı ve ilginizden dolayı teşekkür ederim yaşar ustanın Güler yüzü ve ilgisi bizi çok memnun etti Sultanbeyli esnafına yakışır bir davranıştı.

Hızır gültekin - 14.10.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar