Ütümen

Kırşehir / Merkez

Çamaşırhane / Çamaşır Yıkama

Hemen Ara

Ütümen

Uzun yıllardır tekstil sektöründe üretim ve satış tecrübesi olan ekibimiz, tecrübelerini ÜTÜMEN de müşteri memnuniyeti olarak ortaya koymuştur. Kısa zamanda kalite standartını ve farkını şubeleşme yapısıyla gösteren firmamız verdiği yeni bayilikler ile büyümeye devam etmektedir. Nanoteknolojinin her alana girdiği günümüzde tekstilde de bu bilgi ve teknolojiyi kullanan firmalar ve müşterileri, özellikle temizleme ve kırışıklıkları giderme noktasında bir çok problemle karşılaşmaktadır. Hizmetlerimiz:
-Kuru temizleme
-Ütü
-Yıkama
-Terzi
Kırşehir'de merkez dahil olmak üzere 3 şubemiz ve Aksaray'da 1 şubemiz bulunmaktadır. Uzun yıllardır tekstil sektöründe üretim ve satış tecrübesi olan ekibimiz, tecrübelerini ÜTÜMEN de müşteri memnuniyeti olarak ortaya koymuştur. Kısa zamanda kalite standartını ve farkını şubeleşme yapısıyla gösteren firmamız verdiği yeni bayilikler ile büyümeye devam etmektedir. Nanoteknolojinin her alana girdiği günümüzde tekstilde de bu bilgi ve teknolojiyi kullanan firmalar ve müşterileri, özellikle temizleme ve kırışıklıkları giderme noktasında bir çok problemle karşılaşmaktadır. Hizmetlerimiz:

-Kuru temizleme

-Ütü

-Yıkama

-Terzi

Kırşehir'de merkez dahil olmak üzere 3 şubemiz ve Aksaray'da 1 şubemiz bulunmaktadır. Uzun yıllardır tekstil sektöründe üretim ve satış tecrübesi olan ekibimiz, tecrübelerini ÜTÜMEN de müşteri memnuniyeti olarak ortaya koymuştur. Kısa zamanda kalite standartını ve farkını şubeleşme yapısıyla gösteren firmamız verdiği yeni bayilikler ile büyümeye devam etmektedir. Nanoteknolojinin her alana girdiği günümüzde tekstilde de bu bilgi ve teknolojiyi kullanan firmalar ve müşterileri, özellikle temizleme ve kırışıklıkları giderme noktasında bir çok problemle karşılaşmaktadır. Hizmetlerimiz:-Kuru temizleme-Ütü-Yıkama-TerziKırşehir'de merkez dahil olmak üzere 3 şubemiz ve Aksaray'da 1 şubemiz bulunmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar