Irmak Metal Dekorasyon

İstanbul / Pendik

Çatı / Oluk

Irmak Metal Dekorasyon - Mehmet Demirel

İstanbul / Pendik’de çatı tamiri ve oluk onarımı alanlarında çalışmaktayız. Cephe yalıtım ve izolasyon işleri hizmeti de vermekteyiz.

Çatı tamiri, çatı bakımı, çatı kaplama, çatı yapımı, çatı aktarma, çatı sistemleri, çatı ısı yalıtım, çatı izolasyon, kiremit döşeme, oluklu kiremit döşeme, dış cephe izolasyon, dış cephe mantolama, dış cephe yalıtım, su izolasyon, ısı izolasyon, site mantolama işleri, apartman mantolama işleri, müstakil bina mantolama, villa mantolama, villa izolasyon işlerini uzman işçiliğimizle kaliteden ödün vermeden yapmaktayız. Ayrıca demir doğrama işleri, marangozluk ve ahşap mobilya işleri konusunda deneyimliyiz. Kamelya yapımı, pergole, verenda, tavan kaplama, teras kapatma, bahçe çiti, ahşap korkuluk, ahşap ferforje, küpeşte, korkuluk, çelik çatı yapımı, bahçe merdiveni, panel çit uygulama, yangın merdiveni yapımı, yangın merdiveni imalatı, demir kapı imalatı, apartman kapısı imalatı ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun özel ölçülerde imalatımız ile yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için varız.

İstanbul ve tüm ilçeleri için servis ve ücretsiz keşif imkanı bulunan firmamızda haftanın 7 günü sizlere hizmet sunmaktayız. Ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar