Çelikoğlu Mimarlık

Tekirdağ / Çerkezköy

Duvarcı / Duvar Ustası

Hemen Ara

Çelikoğlu Mimarlık - Veysel Çelik

Tekirdağ / Çerkezköy’de beton bahçe duvarı yapımı alanında faaliyet göstermekte olan Çelikoğlu Mimarlık Tekirdağ, İstanbul ve Edirne’de tüm semtlere hizmet vermektedir.

Duvar örme, bahçe duvarı ve beton bahçe duvarı yapımı, duvar döşeme ve duvar yapımı, taş duvar yapımı, taş döşeme, fayans kaplama ve döşeme, granit döşeme ve kaplama, karo fayans döşeme, dış cephe yalıtım ve mantolama, dış cephe izolasyon, site, apartman ve müstakil bina mantolama, söve, fuga ve şap işleri, beton delme ve kalıp, desenli bahçe duvarı ve beton parke duvar yapımı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca parke döşeme, parke dekorasyon, parke uygulama, parke zemin kaplama ve parke yenileme işlerinizde uzman personellerimiz titizlikle çalışmaktadır. Firmamız aynı zamanda taşeron firma olarak inşaat alanında tüm ince ve kaba işlerde çözüm ortağınız olmakta, malzeme temini sağlayarak faturalı çalışmaktadır.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar