Via Tesisat

Bursa / Nilüfer

Su / Sıhhi Tesisat

Via Tesisat - Nuri Horoz

Bursa Nilüfer’de su tesisatı ve sıhhi tesisat alanında faaliyet göstermekte olup Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Her türlü su tesisat arızası ve tamiri, sıhhi tesisat tamiri, çeşme tamiri ve montajı, musluk montajı ve tamiri, su kaçağı tespiti, su tesisatı döşeme ve değiştirme, su sıcak su tesisatı tamiri, mutfak gideri açma, banyo tadilat ve tesisat tamiri, lavabo montajı ve tamiri, vana tamiri ve montajı, çeşme bataryası değişimi ve tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca uzman personellerimiz kombi arıza ve bakımı, kombi tamiri ve montajı, doğalgaz tesisatı tamiri ve bakımı, doğalgaz tesisatı ve iç tesisat döşeme, doğalgaz tesisat değişimi, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, havlupan petek montajı ve tamiri, havlupan boru tamiri ihtiyaçlarınızda titizlikle çalışmaktadır. Kombi montaj ve tamiri, kombi demonte, kombi fan motoru tamiri, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi temizleme, kat kaloriferi tamiri, hermetik kombi montajı, konvansiyonel kombi tamiri, kombi bar tamiri ve kombi su kaçağı sorunlarınızda çözüm ortağınız olmaktayız.

Pazar günleri hariç haftanın her günü detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar