VIP Organizasyon

İstanbul / Kağıthane

Düğün / Davet / Organizasyon

Hemen Ara

VIP Organizasyon - Gülsüm Aydemir

İstanbul Kâğıthane’de düğün, davet ve organizasyon firması olarak faaliyet göstermekte olup, hizmetlerimizi İstanbul’un tüm noktalarına götürmekteyiz.

Tüm organizasyonlarımız da anında %15 indirim sizi bekliyor!!! İlk 15 etkinliğe ise fotoğraf çekimi ve video kaydı HEDİYEMİZDİR...

Güneş tadında bu KAMPANYAYI kaçırmayın. Acele edin ve %15 indirimden yararlanın.

Düğün, sünnet düğünü, kına, söz, nişan, doğum günü, mezuniyet, bebek odası süslemeleri, baby shower, diş buğdayı partisi, tekne düğünü, evlenme teklifi, konsept doğum günü gibi tüm özel günlerinizde sizlere eşsiz anlar yaşatmakta ve hayallerinizi gerçeğe dökmeyi hedeflemekteyiz. Tanıtım, toplantı, açılış, piknik, ramazan, yemek organizasyonu gibi kurumsal ve firma bazlı tüm işyerlerine kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ayrıca balon süsleme, havai fişek, kaftan kiralama, hastane odası süslemeleri, festival ve şölen organizasyonları, lansman organizasyonları gibi ihtiyaçlarınızda her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizlerin mutluluğunuza ortak olmaktayız. VIP Organizasyon olarak tüm etkinliklerinizde planlamadan bitişe kadar sizlere kusursuz ve unutamayacağınız bir hizmet vermekteyiz.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar