VİP TEKNİK

Mardin / Artuklu

Kombi Arıza / Montaj

1Yorum
10Puan

VİP TEKNİK - Bedrettin Özmen

Mardin / Artuklu’da kombi bakım arıza ve servisi olarak faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda beyaz eşya tamiri ve klima tamir, montajı alanlarında Artuklu ve Kızıltepe bölgelerine hizmet vermektedir. Firmamız Baymak Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.

Her marka ve model beyaz eşya tamiri, çamaşır makinesi ve buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri ve montajı, klima tamiri ve montajı, klima dış ve iç ünite sökümü, klima gaz dolumu, klima temizliği ve bakımı, klima borusu tamiri, klima fanı tamiri, duvar tipi klima montajı hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca her marka ve model kombi tamiri, kombi bakımı, kombi ateşleme bobini tamiri, kombi fan motoru tamiri, kombi filtre temizliği, kombi gaz valfi, kombi ısıölçer montajı, kombi reset atma, yoğuşmalı kombi tamiri, kombi temizleme ve anakart tamiri hizmetleri uzman personellerimiz tarafından titizlikle verilmektedir. Kombi montaj servisimiz bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Gerçekten son derece sanatkar bir usta. Klimamızı tamir etti, çok memnun kaldık. Bedrettin Bey'e başarılarının devamını diler, herkese tavsiye ederim.

Ahmet Bey - 26.03.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar