Vizyon Otomotiv Michelin Euromaster

İstanbul / Kağıthane

Lastikçi / Lastik Tamiri

1Yorum
10Puan
Hemen Ara

Vizyon Otomotiv Michelin Euromaster - Barış Oktay

İstanbul / Kağıthane’de bulunan servisimizde lastik satışı, lastik tamiri ve rot balans ayarı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Sevisimizde diagnostic cihazı kullanmakta ve bilgisayarlı arıza tespiti yapmaktayız.

Her marka araç için lastik tamiri, lastik değişimi, kış lastiği, yaz lastiği, dört mevsim lastik, oto lastik nitrojen gazı basma, lastik depo hizmeti, lastik oteli hizmeti, lastik saklama, lastik yaması konularında müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Amortisör değişimi, balata ayarı, silecek değişimi, klima gazı dolumu, yağ değişimi, debriyaj tamiri, fren hidrolik tamiri, periyodik bakım, araç km bakımı, amortisör yağ değişimi, amortisör ayarı, bilgisayarlı arıza tespiti, oto disk sökme takma, oto mekanik tamir, ön takım tamiri işinde deneyimli usta ekibimizle hizmetinizdeyiz. Bilgisayarlı rot balans ayarı ve balans tamiri konusunda profesyoneliz.

Benzin katkısı, mazot katkısı, araç kokusu, araç koku bombası gibi bakım ve servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Haftanın 6 günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pınar Hanım'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldığımı belirmek isterim.

Orhan Özevin - 02.02.2018

10Puan

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Memnun kalmış olmanız da bizi çok mutlu etti. Saygılarımızla, Vizyon Otomotiv.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar