Waz Çelik

İstanbul / Avcılar

Demir Doğrama

Hemen Ara

Waz Çelik - Hakan Yılmaz

Demir doğrama alanında İstanbul Avcılar’daki atölyemizde yılların verdiği tecrübe ile faaliyet göstermekteyiz. Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un tamamına hizmet vermekteyiz.

Parmaklık yapımı, korkuluk imalatı, alüminyum korkuluk imalatı, küpeşte imalat ve montajı, ferforje kaynak montajı, merdiven korkuluk yapımı, bahçe, balkon ve pencere korkuluğu imalatı, korkuluk yükseltici, panel çit uygulamaları, yangın merdiveni imalatı ve montajı, demir kapı ve apartman kapısı imalatı, çelik kapı imalat ve montajı, tırnaklı ve ölçüye göre çelik kapı imalatı, çelik kapı emniyet korkuluğu montajı, demir bahçe kapısı montajı, Fransız balkon korkuluğu imalatı, merdiven küpeştesi, çelik asma tavan ve çelik konstrüksiyon imalatı, kasa ve kutu profil imalatı hizmetler vermekteyiz. Uzman personellerimiz işlerinizi söz verdiğimiz sürede teslim etmekte ve kaliteli hizmet vermektedirler.

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar