Yağmur Oto Kurtarma

Bursa / Nilüfer

Oto Kurtarma / Çekici

3Yorum
10Puan

Yağmur Oto Kurtarma - Mehmet Günal

Bursa / Nilüfer’de oto kurtarma, çekici ve yol yardım alanında faaliyet göstermekteyiz. Nilüfer ve Osmangazi başta olmak üzere Bursa’nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Oto kurtarma, oto çekici, acil çekici, oto taşıma, klasik araba taşıma, araç nakliye, şehirlerarası araç nakliye, iller arası araç nakliye, traktör kurtarma, motosiklet kurtarma, minibüs kurtarma, forklift nakliyesi, yol yardım ve oto kurtarma servisi hizmetleri vermekteyiz. Haftanın 7 günü boyunca aralıksız olarak acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Bursa Balıkesir yolunda aracım arıza yaptı. Yağmur Oto Kurtarma hızla konumuma gelerek aracımı servise uygun fiyata götürdü. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Mehmet Mert - 11.02.2018

10Puan

Bursa Otoban Kuzey Gişelerinde aracım arıza yaptı. Yağmur Oto Kurtarma bulunduğum yere gelerek, aracımı kendi servislerine çektiler. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet aldım. Fiyatları ekonomikti. Verdikleri hizmetten memnun kaldım, teşekkür ediyorum.

Selvi Canberk - 09.02.2018

10Puan

Kaliteli hizmet, profesyonel ekip. İşi çok iyi bilen bir firma teşekkürler.

Muhammed Arvas - 07.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar