Yağmur Yapı

Bursa / Yıldırım

Sineklik İmalatı / Montajı

Hemen Ara

Yağmur Yapı - Ferdi Özyer

Yağmur Yapı olarak Bursa / Yıldırım’da PVC, sineklik montajı ve tamiri alanlarında hizmet vermekteyiz. Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım bölgelerine servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

PVC pencere tamiri ve montajı, pencere kilidi takma ve fitil değişimi, pencere menteşe tamiri, kapı tamiri ve montajı, sineklik tamiri ve montajı, sürme, menteşeli, pileli ve yay pimli sineklik tamiri, kedi sinekliği tamiri ve montajı, kepenk tamiri ve montajı, ispanyolet montajı, kilitli ispanyolet tamiri ve montajı, çift açılıp pencere ve kapı montajı, balkon kapısı sineklik montajı ve tamiri hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca cam balkon sistemleri kurulum ve montajı, katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, ısıcamlı cam balkon, siyah cam balkon, kış bahçesi yapımı, korkuluk imalatı ve montajı, merdiven korkuluk yapımı, pencere ve balkon korkuluğu, duvar üstü korkuluk imalatı ve montajı ihtiyaçlarınız da çözüm ortağınız olmaktayız.

Ekonomik şartlar altında faaliyet göstermekte ve sizlerin memnuniyeti için titizlikle çalışmaktayız. Zamanında iş teslimine önem vermekte ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Haftanın 7 günü hizmet hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak ve servisimizden yararlanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar