Yakup Yigen

İstanbul / Ümraniye

PVC Pencere / Kapı

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Yakup Yigen

20 yıllık iş deneyimlerimizle İstanbul / Ümraniye’de PVC pencere ve kapı sistemleri alanında çalışmaktayız. Ayrıca sineklik imalatı ve montajı da yapmaktayız.

Pencere montajı, PVC pencere tamiri, PVC kapı tamiri, PVC doğrama, PVC balkon, garaj kapısı tamiri, plastik doğrama, PVC kapı ve pencere imalatı işlerini kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyatlarla yapmaktayız. Sineklik imalatı, balkon kapısı sinekliği, cam sineklik, sineklik montajı, duşakabin, sineklik tamiri, panjur tamiri, panjur montajı konusunda deneyimli bir ekiple hizmet vermekteyiz. Ümraniye ve tüm Anadolu Yakasına servisimiz mevcuttur.

PVC pencere, PVC kapı, alüminyum doğrama ve sineklik ihtiyaçlarınızda pazar günleri de dahil olmak üzere ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Yakup Usta işinin ehli ve işine büyük saygısı var. Çok temiz ve hızlı çalışıyor. Müşteriyle ikili ilişkisi de üst düzeyde. Oluşabilecek sorunlara göre tedbirli geliyor. İmkanım olsa her türlü (elektrik, su vb.) tamiratta kendisiyle çalışmak isterim.

Arda Bozada - 17.10.2017

10Puan

Pratik ve çok temiz çalışan bir usta. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Elin yildiz - 10.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar