Yalçınlar Barkod

İstanbul / Sultanbeyli

Tartı / Kantar Tamiri

Yalçınlar Barkod - Orhan Yanar

İstanbul / Sultanbeyli’de alarm ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz. 2000 yılından beri sektördeyiz.

Güvenlik kamera montajı, 4 kamera güvenlik sistemleri, 5 kamera güvenlik sistemleri, 6 kamera güvenlik sistemleri kurulumlarımızı uzman ekibimizle yapmaktayız. Barkodlu baskül, el terminali, restaurant sipariş el terminali, barkod okuyucuları, panel PC ile yazar kasa tamiri, terazi, baskül, market terazisi, kasap terazisi, kuyumcu terazisi, hassas terazi, fiyat hesaplamalı terazi, sayıcı terazi, hayvan baskülü, diyaliz baskülü satışı ve kurulumlarında sizlere yardımcı olmaktayız. Restoservis tablet menü, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları uygulaması, E-Ticaret uygulaması, araçta satış uygulaması, depo otomasyonu, restoran otomasyonu, mağaza otomasyonu, market otomasyonu donanım, yazılım, servis ve bakım hizmetlerimizi deneyimli ve tecrübeli ekibimizle yapmaktayız. Perakende sektöründe, barkod sistemleri, mağaza ve restaurant otomasyon sistemleri gibi işlerinizin kurulumu, satışı ve satış sonrası desteğini vermekteyiz.

Tüm kurulum, satış ve sonrası destek ile ilgili ihtiyaçlarınız için haftanın 6 günü bizlere ücretsiz çağrı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar