Pratik Servis

Yalova / Çiftlikköy

Kalorifer / Doğalgaz Tesisatı

Hemen Ara

Pratik Servis - Abdullah Çelik

Pratik Servis olarak Yalova genelinde sektördeki 30 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Demirtaş Paşa Meslek Lisesi Tesisat Bölümü ile başladığımız eğitim hayatımızı sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına Milli Eğitim Bakanlığı Ustalık Belgesi ve ECA Sıhhi Tesisatçılık Belgeleri ile taçlandırdık. Su tesisatı, kalorifer tesisatı, kanalizasyon, kombi tesisatı, petek montajı gibi işlerimizin yanında, Sağlık Bakanlığı Lojmanları, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sultan Marketler, Hiptaş İplik Sanayi, Yiyin Gari Mangal ve Ömer Termik Santralini referanslarımız arasına ekledik.Baykan kombi yetkili servisi olarak da hizmet veren firmamız yetkili servis garantisi ile tüm markalara aynı değer de hizmet vermektedir.

Markası ve modeli ne olursa olsun tüm duvar tipi merkezi klimalarınızın tamir ve bakım işlemleri, soğuk hava depoları kurulum ve bakım işlemleri alanında uzman teknik personelimiz sadece bir telefon uzağınızda

Güvenilirlik ve zamanında iş teslimatı ilkesi ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimiz ev ve iş yerlerinizdeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizleri haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar