Yaman Su Arıtma

İstanbul / Küçükçekmece

Su / Sıhhi Tesisat

Yaman Su Arıtma - Ramazan Yaman

Özel Temizleme Makinamız Ve Kimyasal İlaçlar İle Tıkalı Petek Kombi Kalorifer Tesisatlarını Temizliyoruz Ve Bu işi Yaparken Hiç Bir Tarafı Kirletmiyoruz. İşlerimizde Termal Kamera Kullanarak Daha İyi Verim Alıyoruzİşlem Yaklaşık 1.5 Saat Sürer Kombi Petekler ve Tesisat İçerisinde Dolaşan Su Yazın Sistem Çalışmazken İçerisindeki Tortular Dibe Çöker Ve Sistemi Tıkar Bu Durum Hasıl Olduğunda Isı Düşer Yakıt Sarfiyatı Artar Cepten Fazla Para Çıkar. Ayrıca Bünyemizde Bacalı Veya Hermatik Doğalgaz Sobalarının Tamir Ve Bakımınıda YapmaktayızBu yüzden Sistem Çalıştırılmadan Önce Temizlenmelidir. 20 Yılın Verdiği Tecrübe İle İşimize Şevk İle Sarılıyoruz. Müşteri Memnuniyetini Birinci Sırada Tutuyoruz Yerimiz İstanbul Küçükçekmecededir Ve İstanbul'un Her Yerine Servisimiz VardırSİSTEMLERİNİN FİLTRE DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ ARITMA SİSTEMLERİNİN FİLTRE,MUSLUK,HORTUM VE BİLİMUM YEDEK PARÇALARININ SATIŞINI YAPIYORUZ.
LÜTFEN SİTEMİZDE BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ TELEFON NUMARASI VEYA MAİL YOLU İLE RANDEVU TALEP EDİNİZ TÜM SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLECEKTİR.
SU ARITMA İŞİ VE TESİSATÇILIK BİZİM İŞİMİZ !!!TERCİH SİZDEN ÇÖZÜM BİZDEN!!!SU ARITMA SİSTEMLERİNİN SATIŞI MONTAJI VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNİ YAPMAKTAYIZ TÜM ARITMA SİSTEMLERİNİN MUSLUKLARI,FİLİTRELERİ,HORTUMLARI VE BİLİMUM YEDEK PARÇALARI BULUNUR VE TÜRKİYENİN HER YERİNE 70 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZ ÜCRETSİZ OLARAK SİPARİŞE MÜTAKİBEN BİR İŞ GÜ İÇERİSİNDE ADRESİNİZE GÖNDERİLİR.
MUTFAĞINIZA UYGUN DEĞİŞİK MODELLERDE ARITMA CİHAZLARIMIZ MEVCUTTUR.

ELİNİZDE MEVCUT OLAN ARITMALARIN BAKIM ONARIM VE FİLTRE DEĞİŞİMLERİ YAPILIR.AYRICA SON MODEL ÖZEL TEMİZLEME MAKİNAMIZ VE ÖZEL KİMYASAL İLAÇLAR İLE TIKALI ISITMAYAN,ÇALIŞMAYAN KALORÜFER TESİSATLARINI,KOMBİ İÇ RADYATÖRÜNÜ,PETEKLERİ YERLERİNDEN HİÇ SÖKMEDEN VE ETRAFA ZARAR VERMEDEN YAPMAKTAYIZAYRICA SON MODEL ÖZEL KAMERAMIZ VE DİĞER TESPİT ALETLERİMİZ İLE SIHHİ TESİSAT KAÇAKLARININ TESPİTİNİ YAPIP BÜNYEMİZDE ONARIMINI DA KENDİMİZ YAPMAKTAYIZ YİNE ÖZEL KAMERAMIZ İLE TIKALI PİMAŞLARIN GİDERLERİN TESPİTİNİ YAPIYOR VE GEREKLİ ONARIMI BÜNYEMİZDE YAPIYORUZ BU İŞLERİ YAPARKEN FAZLA HASAR VERMEDEN ONARIM GERÇEKLEŞMİŞ OLUR.

TÜM SIHHİ TESİSAT,KALORiFER TESİSATI,DOĞALGAZ TESİSATI,ATIK SU (PİMAŞ) TESİSATI İŞLERİNİZ ESTETİĞE,SAĞLAMLIĞA ÖNEM VERİLEREK TİTİZLİK İLE YAPILIR.
TESİSATÇILIK BİZİM İŞİMİZ!!!BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN KAZANÇLI ÇIKACAKSINIZHER TARAFI GEREKSİZ YERE KIRIP DÖKMEYE SON VERDİK !!!SON MODEL ÖZEL KAMERAMIZ VE DİĞER TESPİT ALETLERİMİZ İLE SIHHİ TESİSAT KAÇAKLARININ TESPİTİNİ YAPIP BÜNYEMİZDE ONARIMINIDA KENDİMİZ YAPMAKTAYIZ YİNE ÖZEL KAMERAMIZ İLE TIKALI PİMAŞLARIN GİDERLERİN TESPİTİNİ YAPIYOR VE GEREKLİ ONARIMI BÜNYEMİZDE YAPIYORUZ BU İŞLERİ YAPARKEN FAZLA HASAR VERMEDEN ONARIM GERÇEKLEŞMİŞ OLUR

TÜM SIHHİ TESİSAT,KALORÜFER TESİSATI,DOĞALGAZ TESİSATI,ATIK SU (PİMAŞ) TESİSATI İŞLERİNİZ ESTETİĞE,SAĞLAMLIĞA ÖNEM VERİLEREK TİTİZLİK İLE YAPILIRAYRICA BÜNYEMİZDE SU ARITMA SİSTEMLERİ SATIŞI MONTAJI VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ VARDIR TÜM ARITMA SİSTEMLERİNİZİN BAKIM ONARIM,TAŞINMA ESNASINDA BULUNDUĞU YERDEN SÖKÜP İKİNCİ ADRESE NAKLİ VE MONTAJI YAPILIR TÜM ARITMA SİSTEMLERİNİN FİLİTRE DEĞİŞİMİNİ YAPIYORUZ ARITMA SİSTEMLERİNİN FİLİTRE,MUSLUK,HORTUM VE BİLİMUM YEDEK PARÇALARININ SATIŞINI YAPIYORUZİSTANBULUN HER TARAFINA SERVİSİMİZ VARDIR MERKEZİMİZ İSTANBUL K.ÇEKMECEDE YER ALMAKTADIRLÜTFEN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN TELEFON VEYA MAİL YOLU İLE RANDEVU TALEP EDİNİZ TÜM SORULARINIZA EN KISA SÜREDE CEVAP VERİLECEKTİR

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar