Çemen İnşaat Ve Danışmanlık

İzmir / Bornova

Bakıcı / Bakım Hizmetleri

Çemen İnşaat Ve Danışmanlık - Yasin Özkan

İzmir / Bornova’da inşaat yapımı, müteahhitlik, tadilat ve dekorasyon sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca temizlik hizmetleri, bebek bakıcısı ve bakım hizmetleri alanında bireylere ve kurumlara insan kaynağı sağlamaktayız.

İnşaat taahhüt, anahtar teslim inşaat işleri, iç yapı, tadilat ve dekorasyon işlerinin tümünü yapmaktayız. İç mimari ve dekorasyon konularında salon dekorasyon, mutfak dekorasyon, ofis dekorasyon, yatak odası dekorasyon, kafe dekorasyon, ev dekorasyon, showroom dekorasyon, alüminyum asma tavan, metal asma tavan ile tv ünitesi, duvar kağıdı, cam balkon, mutfak tezgahı, gömme dolap, duşakabin, banyo dolabı yapımı, mutfak dolabı yapımı gibi komple ev tadilatlarınızı kaliteli iş ve işçiliğimizle yapmakta ve teslim etmekteyiz. Çocuk bakımı, yaşlı bakımı, hasta bakımı, bebek bakımı, engelli bakımı ihtiyaçlarınız için deneyimli bakıcı hizmeti sağlamaktayız. Ofis temizliği, ev temizliği, inşaat temizliği, depo temizliği, gündelik ev temizliği, detaylı temizlik, kreş temizliği, anaokulu temizliği, mağaza cam silme, haftalık apartman temizliği, merdiven temizliği konusunda tek günlük ve sürekli temizlikçi personel temini sağlamaktayız. İsteğe göre bayan temizlikçi, bay temizlikçi temin etmekte, pazar günleri dahil haftanın her günü profesyonel temizlik ekiplerimizle detaylı ev temizliği ve işyeri temizliği yapmaktayız.

Ofisimiz lokasyon olarak İzmir Bornova'da MyVia Bahçe'de bulunmaktadır. Firmamızın sağladığı yapı ve inşaat, tadilat ve dekorasyon, temizlik ve temizlik personeli, bakıcı bulma hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar