Yasin Tomurcuk

Bursa / Nilüfer

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

Yasin Tomurcuk

1979 yilinda Irfan YÖNEL tarafindan oto tamir atölyesi olarak 1979 yilinda Irfan YÖNEL tarafindan oto tamir atölyesi olarak kurulan tomurcukoto,1991 yilinda Lada Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye baslamistir.

1993 yilinda Bursa'da oto tamir dalinda ilk,TSE hizmet yeterlilik standartlarina ulasmanin gururunu yasamistir.

Firmamiz 1996 yilinda Limited Sirketi olmus,Y.TOMURCUK Otomotiv Servis Hizmetleri ve Makine Sanayi Ltd. Sti. Adiyla hizmetlerine devam etmistir.

1997 yilinda Volkswagen Group,Skoda Yetkili Servisi olarak büyümesini sürdürmüstür.

2008 yili ocak ayi itibariyle Mermerler Holding'in Türkiye Distrrübütörü oldugu Çin otomotiv devi Chery markali araçlarinda yetkili servis olarak hizmet alanini genisletmistir.

LPG Gaz dönüsüm sisteminin de öncülerinden olan tomurcukoto, bu konuda en üst düzey teknolojiyi kullanip bilimsel çalismalar yapmistir.

Halen otomobil servis hizmetlerini son sistem bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla yapan tomurcukoto, zengin makina parkına sahiptir.

Motor-Mekanik-Kaporta-Firin Boya-Elektrik-Rot-Balans-COOPER ve PIRELLI Lastik bayiliği -Jant Düzeltme-Klima-Fren Test-Yanal Kayma-Amortisör Test-Kurtarici ve Acil Servis hizmetlerinin yaninda LPG sistemlerinin montaj, bakim, onarim ve egsoz emisyon ayar hizmetinide sürdürmektedir.

35 yillik tecrübeli geçmisi olan tomurcukoto, tomurcuk ismini otomotiv sektöründe marka haline getirmiş ve kurumsallaşmak adına gelişmektedir. tomurcuk ismi kurucumuz Sn. İrfan YÖNEL'in lakabı firmamızın ise ticari ünvanıdır.

33.yılında Anadolu grubunun ithalatını yaptığı Geely markalı araçların yetkili servis-yedek parça-garanti-sigorta-ikinci el operasyonunuda bünyesine katarak hizmet ağına bir marka daha eklemiştir.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren tomurcukoto diğer markalarda yakaladığı başarıyı Geely ile de yakalamayı hedeflemekte,markayı Bursa'da iyi yerlere getirmeyi amaçlamaktadır.

35.Yılında ise Bosch Car Servis Konsepti ile yetkilendirilen Tomurcuk Oto,Bosch teknolojisini ve Kurumsallığını bünyesiyle birleştirerek güçlü bir yapının içine dahil olmuştur.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar