Yediyaman Otomasyon

Bursa / Osmangazi

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Yediyaman Otomasyon - Mustafa Aslan

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde elektrik ve elektronik tesisatı, endüstriyel makine tamiri ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Avize, lambader, led ışık, spot ışık, tavan ve salon aydınlatmaları, ofis aydınlatma sistemleri konusunda uzmanız. Bahce aydınlatma, çevre aydınlatma, iç ve dış mekan aydınlatma, elektrik pano toplama ve her türlü elektrik işlerini itinayla yapmaktayız. Ayrıca otel, havuz, market, mağaza gibi yerlerin her çeşit aydınlatma ve elektrik işlerinde tecrübeliyiz. CNC tezgahların ve tekstil makinelerinin bakım, onarım ve arıza tespit hizmetlerini vermekteyiz.

İşletmelerinizde enerji verimliliği tespit çalışmaları yaparak danışmanlık vermekteyiz. Aydınlatma sistemleri, pompa ve makinelerde enerji kaçak noktalarının tespitini ve önleme çalışmalarını yapmaktayız. Bursa’nın tüm ilçelerine hizmet götürmekteyiz.

Kaliteli işçiliğimiz sonucunda müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmaya önem vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar