Yeni Doğuş Oto

Ankara / Yenimahalle

Oto Tamir / Bakım

Yeni Doğuş Oto - Durmuş Usta

25 yıllık mesleki tecrübemizle Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Ostim Sanayi Sitesi’nde oto mekanik, oto tamir ve bakım alanında faaliyet göstermekteyiz. Sektörümüzle ilgili gerekli yetki belgesine sahibiz ve Mercedes markalı araçların uzmanıyız.

Mercedes markalı araçlarınızın hava, polen, yağ filtresi değişimi, motor yağı, yakıt enjeksiyonu, buji, balata, rulman gibi aksamların değişimi, triger kayışı tamir ve değişimi, şanzıman ayarı ve değişimi, karbüratör tamiri ve değişimi ve oto fren, vites kutusu, defransiyel, debriyaj, V kayışı, direksiyon pompası vb. aksamların ise tamirleri konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca balata ve subap ayarı, rot balans, aks revizyon, aks körük ve aks kafası değişim, şanzıman filtresi, silindir, oto fren disk, kapak ve motor yenileme ve benzin deposu temizliği hizmetleri de vermekteyiz.

Otomobillerin yanı sıra dorse, tır, kamyon tamiri de yapmaktayız. Her çeşit oto mekanik, tamir ve bakım işlerinizde kaliteli işçilik için doğru adres arıyorsanız ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar