Yeni Volkswagen Servis

Ankara / Yenimahalle

Oto Elektrik / Akü

Yeni Volkswagen Servis - Yakup Ünal

Çıraklıktan bugüne uzanan tecrübelerimizle 15 yıldır Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde oto elektrik/akü ve oto tamir/bakım alanında hizmet vermekteyiz. Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda markalı araçlarda uzmanız.

Otomobillerinizin akü tamir, değişim, arıza, şarj cihazı tamiri, şarj göstergesi, akü doldurma ve lamba gibi servis işlerini, oto klimalarınızın arıza, bakım, gaz dolumu ve tamir gibi servis işlerini, oto far, şarj dinamosu, merkezi kilit tamiri, marş motoru arıza ve tamiri ve bilgisayarlı araç arıza tespiti gibi oto elektrik konularında hizmet vermekteyiz. Oto tamir ve bakım alanında ise enjeksiyon, oto fren, vites kutusu tamiri, yağ, amortisör değişimi, aks kafası ve körük değişimi, mazot ve benzin filtresi değişimi, buji, rulman, motor yağı, karbüratör değişim ve tamiri gibi işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca şanzıman, balata ayarı, yol yardım ve periyodik otomobil bakımı gibi oto mekanik ve yedek parça ihtiyaçlarınızıda karşılamaktayız.

Kaliteli ve müşteri odaklı hizmet prensibimizle işlerimizi zamanında teslim etmekteyiz. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve servis taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar