Yeşil Bursa Halı Yıkama

Bursa / Osmangazi

Halı Yıkama / Temizleme

1Yorum
4.0Puan

Yeşil Bursa Halı Yıkama - Kenan Kuzu

Bursa/ Küçükbalıklı Sanayi Bölgesi’nde halı yıkama ve temizleme alanında faaliyet göstermekteyiz. Bursa’nın tüm ilçelerinde ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Tesislerimizde halı ve kilim yıkama, battaniye, yorgan ve perde yıkama, cami halısı yıkama, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, store yıkama ve yerinde yıkama işleriniz uzman personellerimiz tarafından son teknoloji makinelerle yapılmaktadır. Green Line belgesine sahip biyolojik asitlerle üretilmiş, kanserojen madde içermeyen özel halı şampuanlarımız ve leke çıkarıcı ürünlerimizle halılarınızın dokularına zarar vermeden temizlemekteyiz. Halılarınız firmamızın garantisi altında sigortalanarak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Haftanın 6 günü boyunca ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Vermiş olduğumuz Şagi halılarımızın rengini değiştirerek iade ettiler. Bu ne hal diye sorduğumuzda normal, olması gereken bu diyerek bizleri kandırmaya kalktılar. Sonradan hatalarını anlayıp yenisini alalım dediler. Durduk yere bana 300-500 lira arası bir masraf çıkardılar. Kabul etmedim, halılarımı geri getirmelerini istiyorum. Her gün yarın getireceğiz diyorlar. Sürekli bahane üretiyorlar. Yeter artık arkadaş ramazan ramazan uğraştırmayın insanları. Halılarımızı geri getirin. Nereden bulaştık size ya. Kesinlikle güvenilir değiller, zamanında teslimat yapmıyorlar. Tavsiye etmiyorum.

Alper Yıldırım - 10.06.2018

4Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar